Usługi

Nasze Usługi

Korekta Lakieru

Maszynowa korekta lakieru jest to proces, który w zależności od doboru kombinacji i ilości etapów, pozwoli usunąć rysy z powierzchni lakieru. Po wykonaniu tego typu usługi polecamy zabezpieczyć lakier woskiem lub powłoką ochronną.

Ceramiczna Ochrona Lakieru

Po wykonaniu korekty lakieru polecamy zabezpieczyć go przed działaniem szkodliwych czynników takich jak agresywna chemia, ptasie odchody, sól drogowa itp. Najtrwalszym i najmocniejszym oferowanym przez nas zabezpieczeniem jest powłoka ceramiczna, która tworzy z lakierem trwałe wiązanie i pozwala nam cieszyć się połyskiem jakby to było nowe auto, które wyjechało z salonu. Polecamy także woski i powłoki kwarcowe.

Zabezpieczenie Lakieru Woskiem

Nałożenie twardego wosku na lakier.

PRANIE TAPICERKI MATERIAŁOWEJ

Pranie i czyszczenie tapiecerki materiałowej oraz podsufitki. Pranie dywaników oraz bagażnika. Czyszczenie pasów bezpieczeństwa.

PIELĘGNACJA TAPICERKI SKÓRZANEJ

Czyszczenie, pielęgnacja i zabezpieczenie tapicerki skórzanej.

RENOWACJA KLOSZY LAMP

Przywrócenie dawnej świetności lamp. Renowacja kloszy lamp pozwoli na zwiększenie widoczności oraz poprawę naszego bezpieczeństwa. Masz uszkodzone lampy, nie ryzykuj umów się na renowację.

ZABEZPIECZENIE FELG

Oczyszczenie rotora z opiłków metali, smoły i zabezpieczenie specjalną wysokotemperaturową powłoką lub woskiem. Zabezpieczenie opony dressingiem.

NIEWIDZIALNA WYCIERACZKA

Powłoka silnie hydrofobowa powodująca odpychanie wody, zbieranie w krople i odprowadzanie podczas jazdy z szyby. Powłoka znacznie poprawia widocznośc oraz bezpieczeństwo podczas jazdy w deszczu. Oferujemy również usuwanie rys z szyb.

DETAILING WNĘTRZA

Odkurzasz i dalej masz brudno w środku samochodu? Z dokładnością o wszystkie detale dopieścimy wnętrze twojego auta. Wyczyścimy i trudno dostępne kratki, zabezpieczymy plastiki dressnigiem, zabezpieczymy drewno oraz black piano.

NOWE AUTO

Kupiłeś samochód i jak najdłużej chcesz cieszyć się jego blaskiem? Skontaktuj się z nami w celu zabezpieczenia lakieru, kół, szyb i plastików.